Omschrijving
In het geliefde Blokker, gelegen in een kindvriendelijke en groene wijk, mogen wij u deze dubbel uitgebouwde 2 onder 1 kapwoning aanbieden.
Het dorpje Blokker is gelegen aan de havenstad Hoorn. Deze gezellige stad staat bekend om zijn vele terrasjes, restaurants en cafeetjes en heeft daarnaast ook een groot aanbod van winkels, supermarkten en gezondheid instellingen.
In één van de leukste wijken van Blokker staat aan de Sterappellaan 10 deze geweldige hoekwoning te koop. De woning heeft een ruime woonkamer en op de benedenverdieping is tevens een slaapkamer met aangrenzende badkamer gesitueerd.
De woning heeft verder een inpandige garage en de woning is zowel in 2000 als in 2007 uitgebouwd en is hierdoor zeer ruim te noemen. De woning heeft 2 parkeerplaatsen op eigen terrein.
De ruime hoekwoning is zowel aan de zij- als de achterzijde fors uitgebreid en maakt hierdoor levensloop bestendig wonen mogelijk. De woning beschikt verder over maar liefst 6 slaapkamers, 3 toiletten en 2 badkamers.
Dus… grote gezinnen en/of personen met grootse plannen, hier is de kans waar u misschien al langer op wacht!
Indeling van de woning:
Aan de voorzijde, voorzien van watertappunt, komt u binnen in de hal met de toegang tot de bijkeuken/washok met vliering en de toegangsdeur naar de garage. Ook treft u hier de entree deur naar het toilet, de trap naar de eerst verdieping en de deur naar de zeer ruim bemeten woonkamer met keuken in U-opstelling.
Via de woonkamer betreden we middels de dubbel openslaande deuren de ruim bemeten achtertuin met tuinhuis. De achtertuin beschikt over een stroomaansluiting en een waterpunt. De achterzijde van de woning is voorzien van een dubbele zonwering die automatisch open en dicht gaat.
Terug in de kamer komen we bij de entree deur van de beneden slaapkamer met eigen deur naar het terras. Aan deze slaapkamer grenst tevens de badkamer met wastafel meubel, douchehoek en het tweede toilet.
De luxe kwaliteitskeuken is voorzien van voldoende inbouw apparatuur en het uitzicht aan de voorzijde doet gezellig aan. De keuken is voorzien van automatisch werkende sun- screens.
De vaste trap brengt ons naar de tweede verdieping met 3 slaapkamers. Er is een vierde slaap/hobbykamer, die ook als kantoorruimte gebruikt kan worden. Deze kamer heeft een vaste internet aansluiting. Verder zijn er dan nog de tweede badkamer en een derde toilet.
De vaste trap brengt ons tot slot naar de zolder verdieping met ruime slaapkamer en de voorzolder/bergruimte met de kast met CV installatie, de zonnecollectoren voor de boiler en de aansluiting van de 6 zonnepanelen. Ook is hier een ruim dakkapel aanwezig.
Kortom: zoekt u een woning met ruimte en veel mogelijkheden? Neem dan contact op voor een bezichtiging met “De Vliegende Makelaar” Hij leidt u graag rond.
Kenmerken:
- Ruimte alom.
- Groene omgeving
- Supermarkten en scholen in de directe omgeving.
- Luxe landelijke kwaliteitskeuken
- Twee ruime badkamers.
- Drie toiletten.
- Nabij speeltuin.
- Leuke kindvriendelijke wijk.
- 35 minuten van Amsterdam.
- 5 minuten van NS station
- Zes zonnepanelen.
- Twee zonnecollectoren voor de zonneboiler.
- Twee eigen parkeerplekken op eigen terrein.
- Zes slaapkamers.
- Schilderwerk dateert van 2021.
- Vloerverwarming in de aanbouw.
- Gezellig markt op zaterdag in Hoorn.
- Tuinen onderhoudsvrij en aangelegd door tuincentrum
- Leuk tuinhuis.
- Zonneterras.
- Dakkapel op de tweede verdieping is van kunststof.
- Dakkapel op de eerste verdieping is de zijkant voorzien van kunststof panelen.
Lees de volledige omschrijving